OgłoszeniaNIEDZIELA ZWYKŁA – 28.08.2023. OGŁOSZENIA DSZPASTERSKIE

28 sierpnia, 20230
  1. NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.08.2023. OGŁOSZENIA DSZPASTERSKIE

 

 

1.Przeżywamy 21. niedzielę zwykłą. Składka przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać! W przyszłą niedzielę składka na cele diecezjalne.

  1. W środę poMszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  1. W tym tygodniu przypada I Piątek i Sobota miesiąca.

– Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży przed rozpoczęciem roku i przed I Piątkiem miesiąca w czwartek od godz. 1700. Zachęcam uczniów, aby skorzystali z sakramentu pokuty i razem z Panem Bogiem rozpoczęli kolejny rok nauki.

W piątek spowiedź dla dorosłych od 1700, Wyjazd do chorych w piątek od godz. 800.

– w I piątek nabożeństwo  ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Składka przeznaczona na potrzeby misji.

– w I sobotę Niepokalanemu Sercu  Matki Bożej oddajemy nasze rodziny, wspólnotę  parafialną i cały świat. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwie Pierwszych Sobót Miesiąca o 1700 adoracja i różaniec wynagradzający, o godz. 1800 Msza św. i zmiana  tajemnic różańcowych.

  1. Ropczyckie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza w sobotę ; 02. 09. 2023.- na Piknik charytatywny IPA w czasie którego będą zbierane środki na leczenie Jasia Janowiaka i Kacperka Świstaka ( naszego parafianina). Rozpoczęcie  o godz. 1300 na stadionie w Ropczycach. Szczegółowy program na plakacie umieszczonym w gablocie.
  2. Wielki Odpust w Sanktuarium Matki Bożej w Zawadzie od 02. – 10.09. 2023. Szczegółowy program na plakacie. Zachęcam do udziału . Planowana pielgrzymka z parafii w piątek – 08.09.2023.
  3. Dziękuję za sprzątanie i dekorowanie kościoła. W sobotę o godz. 800 proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.

7 . Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

  1. Modlitwa do św. Michała Archanioła…

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *