OgłoszeniaNIEDZIELA ZWYKŁA – 20.08.2023. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

20 sierpnia, 20230
  1. NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.08.2023. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy 20. niedzielę zwykłą. Składka przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać! W przyszłą niedzielę składka również pozostaje w parafii.

Dziękuję za ofiary do puszek składane w Uroczystość Wniebowzięcia NMP na pomoc dla Słowenii.( 818 zł.)

1. W nadchodzącym tygodniu w liturgii obchodzimy: w czwartek święto św. Bartłomieja, Apostoła ,w sobotę uroczystość NMP Częstochowskiej.
  2. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia.
  3. Wójt Gminy Ostrów i Przewodniczący Rady Gminy w Ostrowie zapraszają na Dożynki Gminne, które odbędą się w dzisiejszą niedzielę. Dożynki rozpocznie Msza św. o godz. 1330 w kościele parafialnym w Kamionce.
  4. Dziękuję za sprzątanie i dekorowanie kościoła. W piątek o godz. 1900 proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.

Dziękuję Stowarzyszeniu Aktywnych Kobiet i tym wszystkim , którzy przygotowali

wieniec żniwny w Uroczystość Wniebowzięcia NMP.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
  2. Modlitwa do św. Michała Archanioła….