Ogłoszenia16 NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.07.2023 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

26 lipca, 20230

16 NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.07.2023 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy 16. Niedzielę Zwykłą. Składka z tej i przyszłej niedzieli pozostaje w parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy. Bóg zapłać.
  3. Dzisiaj również przypada odpust ku czci św. Anny w Korzeniowie. Suma o godz. 11.00.
  4. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Kingi, dziewicy, patronki diecezji tarnowskiej, we wtorek Święto św. Jakuba Starszego, Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa, w środę wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Matki Bożej, a w sobotę wspomnienie św. Marty, Marii i Łazarza, przyjaciół Pana Jezusa.
  6. Dziękuję za sprzątanie i dekorowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz za złożoną ofiarę na potrzeby kościoła. W piątek o godz. 1900 proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny:
  7. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  8. Modlitwa do św. Michała Archanioła.