OgłoszeniaNIEDZIELA ZWYKŁA – 16.07.2023. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

16 lipca, 20230
  1. NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.07.2023. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Przeżywamy 15. niedzielę zwykłą. Składka przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Bóg zapłać za złożone ofiary. W przyszłą niedzielę składka pozostaje w parafii.
  2. Dzisiaj Odpust Szkaplerzny w Zawadzie. Suma o godz. 1100
  3. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i nabożeństwo ku czci św. Józefa – patrona parafii , w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia.
  4. W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia św. Krzysztofa, po każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Okazja do złożenia ofiary do puszek za szczęśliwie przejechane kilometry. Ofiary zostaną przekazane na zakup środków transportu dla misjonarzy. Również w przyszłą niedzielę odpust w parafii Korzeniów z okazji wspomnienia św. Anny. Suma o godz. 1100.
  5. Dziękuję za sprzątanie i dekorowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Dziękuję za koszenie trawy wokół kościoła p. Marcinowi. W piątek o godz. 1900 proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.
  6. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  7. Modlitwa do św. Michała Archanioła…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *