OgłoszeniaUROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 29.05.2022. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

29 maja, 2022
  1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

1. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy św. o godz. 800 zmiana tajemnic różańcowych. Składka przeznaczona jest na cele diecezjalne. Do uroczystości przygotowuje nas nowenna do Ducha Świętego.

1. We wtorek przypada święto Nawiedzenia NMP i ostatnie nabożeństwo majowe. Od środy rozpoczęcie nabożeństw czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

1. W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. – w czwartek i piątek od godziny 1700. Wyjazd do chorych w piątek o godz. 800.

1. Dziękuję za sprzątanie, dekorację kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. W sobotę o godz. 800 proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

1. Sakramentalny związek małżeństwa zamierzają zawrzeć :

– Łukasz Opiła zam, Skrzyszów i Ewelina Marciniec zam. Broniszów- zap. II

– Jarosław Majewski zam. Skrzyszów i Julita Dygdoń Majewska zam. Skrzyszów zap. I

1. Modlitwa do św. Michała Archanioła…