Ogłoszenia6. NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22.05.2022. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

21 maja, 2022
 1. Dzisiejsza, 6. Niedziela Wielkanocna rozpoczyna kwartalne dni modlitw o urodzaje. Składka przeznaczona jest na cele parafialne. .
 2. W nadchodzącym tygodniu w piątek rozpoczynamy nowennę do Ducha Świętego. W przyszłą niedzielę  przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
 3. W czwartek, 26 maja, przypada Dzień Matki. Pamiętajmy w tym dniu o naszych kochanych mamach, tych żyjących i tych, które już odeszły do Pana. Niech naszym podziękowaniem będzie w tym dniu udział w nabożeństwie majowym i we Mszy św. oraz ofiarowana w ich intencji Komunia Święta.
 4. W środę o godz. 1730 zapraszam wszystkie mamy na występ zespołu ,,Iskierki’’ i nabożeństwo majowe z okazji Dnia Matki.
 5. Egzamin dla młodzieży z kl. VII ze Szkoły w Skrzyszowie przed sakramentem bierzmowania w czwartek 26. 05. o godz. 1630. Egzamin odbędzie się w kościele, proszę o obecność rodziców na tym egzaminie. ( młodzież uczęszczająca do innych szkół zdaje egzamin ze swoją klasą )
 6. W dniach 27-29.05 (pt-nd) odbędzie się  w Pustkowie-Osiedlu kurs przedmałżeński. Spotkania będą się rozpoczynać w kościele o godzinie 19
 7. W sobotę 28.05 będzie miało miejsce dekanalne spotkanie młodzieży Mała Fatima w Korzeniowie. Rozpoczęcie w kościele o godzinie 1700 nabożeństwem majowym, po nim Msza święta a następnie przy kapliczce ognisko i integracja. Zapisy w zakrystii.
 8. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które odprawiane będą w dni powszednie o godz. 1800, następnie Msza św.; w niedzielę – o godz. 1500 przed Mszą.
 9. Dziękuję za sprzątanie i dekorację kościoła. W sobotę o godz. 800 proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.
 • Dziękuję p. Ryszardowi za nieodpłatne przekazanie i transport ziemi do plantowania, p. Szymonowi, p. Karolowi, p. Danielowi, p. Krystianowi, p. Krystianowi za pomoc przy plantowaniu. P. Marianowi za koordynację przy tych pracach. Ponadto p. Janowi i p. Jackowi za czyszczenie elewacji na kościele.
 1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
 2. Sakramentalny związek małżeństwa zamierzają zawrzeć :

– Karol W. zam. Żyraków i Aleksandra Z. zam. Skrzyszów – zap. II

– Łukasz O. zam, Skrzyszów i Ewelina M. zam. Broniszów- zap. I

 1. Modlitwa do św. Michała Archanioła…