Ogłoszenia5. NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15.05.2022. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

14 maja, 2022
  1. Dzisiaj, podczas Mszy św. o godz. 1000, dzieci z klasy IV będą przeżywać rocznicę I Komunii Świętej.
  2. Jutro przypada w liturgii święto św. Andrzeja Boboli – patrona Polski. Jest to dzień imienin Biskupa diecezjalnego Andrzeja Jeża, naszego Pasterza. Pamiętajmy o modlitwie w Jego intencjach.
  3. We wtorek spotkanie scholki parafialnej ,, Jskierki ” o godz. 1700, w sobotę o godz. 900 spotkanie w salce parafialnej dla chłopców z kl. III i IV, którzy chcą zostać ministrantami.
  4. W piątek po Mszy św. zapraszam na spotkanie Parafialny Zespół Synodalny.
  5. Egzamin dla młodzieży z kl. VII przed sakramentem bierzmowania w czwartek 26. 05. o godz. 1630.
  6. W dniach 27-29.05 (pt-nd) odbędzie się  w Pustkowie-Osiedlu kurs przedmałżeński. Spotkania będą się rozpoczynać w kościele o godzinie 19:00.
  7. W sobotę 28.05 będzie miało miejsce dekanalne spotkanie młodzieży Mała Fatima w Korzeniowie. Rozpoczęcie w kościele o godzinie 17:00 nabożeństwem majowym, po nim Msza święta a następnie przy kapliczce ognisko i integracja. Zapisy w zakrystii.
  8. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które w kościele odprawiane będą w dni powszednie o godz. 1800, następnie Msza św.; w niedzielę – o godz. 1500 przed Mszą św.
  9. Dziękuję za sprzątanie, dekorację kościoła i wykoszenie trawy wokół kościoła rodzicom dzieci obchodzących rocznicę I Komunii św. W sobotę o godz. 800 proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.
  • Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
  • Modlitwa do św. Michała Archanioła…