OgłoszeniaUROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 21.05.2023. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

21 maja, 2023

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 21.05.2023. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Podczas Mszy św. o godz. 1000, dzieci z klasy IV będą przeżywać rocznicę I Komunii Świętej.

1. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Do uroczystości przygotowuje nas nowenna do Ducha Świętego.
  2. W piątek 26 maja o godz. 1100 w Ociece nastąpi odsłonięcie i poświęcenie pomnika Bohaterów Armii Andersa. Poświęcenia dokona Ks. Bp Stanisław Salaterski. Organizatorzy zapraszają na tę uroczystość i zapewniają po nabożeństwie smaczną grochówkę.
  3. W sobotę 27.05 będzie miało miejsce dekanalne spotkanie młodzieży Mała Fatima w Korzeniowie. Rozpoczęcie w kościele o godzinie 17:00 nabożeństwem majowym, po nim Msza święta a następnie przy kapliczce ognisko i integracja. Zachęcam młodzież do udziału.
  4. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 1730, następnie Msza św.; w niedzielę o godz. 1500  przed Mszą św.
  5. Dziękuję za sprzątanie, dekorację kościoła rodzicom dzieci obchodzących rocznicę I Komunii św. W piątek po mszy św. proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.
  1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
  2. Modlitwa do św. Michała Archanioła…