OgłoszeniaUROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 16.05.2021.OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

15 maja, 2021
  1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Podczas Mszy św. o godz. 1000, dzieci z klasy IV będą przeżywać rocznicę I Komunii Świętej.  Dzisiejszy dzień to również dzień imienin Biskupa diecezjalnego Andrzeja Jeża, naszego Pasterza. Pamiętajmy o modlitwie w Jego intencjach.
  2. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Do uroczystości przygotowuje nas nowenna do Ducha Świętego, którą odprawiamy w połączeniu z nabożeństwem majowym. o godz. 1730
  3. Z okazji Roku Jubileuszowego na cześć Świętego Józefa zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy  do patrona naszej parafii w środę o godz. 1730 na nabożeństwo majowe i Mszę św.
  4. W czwartek o godz. 1700 spotkanie w salce parafialnej dla chłopców z kl. III i IV, którzy chcą zostać ministrantami.
  5. Dziękuję za sprzątanie i dekorację kościoła rodzicom dzieci obchodzących rocznicę I Komunii Św. W sobotę o godz. 800 proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.
  6. Został zakończony pierwszy etap prac remontowych przy schodach wejściowych do kościoła. Pozostało uzupełnienie ubytków w schodach i zabezpieczenie preparatem przed szkodliwym działaniem wody. Bardzo proszę o ofiary imienne na pokrycie tych prac.
  7. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
  8.  Modlitwa do św. Michała Archanioła….