OgłoszeniaUroczystość narodzenia Pańskiego – 25.12.2023. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

25 grudnia, 2023

Uroczystość narodzenia Pańskiego – 25.12.2023. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Wraz z całym Kościołem przeżywamy uroczystość Narodzenia Pańskiego. Pełni wdzięczności dla Boga pochylamy się nad tajemnicą Wcielenia i Narodzenia Słowa Bożego.

Bóg zapłać za ofiary złożone podczas Pasterki na Fundusz Obrony Życia.

W dzisiejszą uroczystość Msze św. o godz. 800 i 1000.

  1. Jutro Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. o godz. 800, 1000 i 1500. Składka zbierana jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Poświęcenie owsa po Mszy św.
  2. Polecam świąteczne wydanie „Gościa Niedzielnego”. (15 zł)
  3. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy trudzili się nad świątecznym wystrojem naszej świątyni i uroczystą oprawą świąt: organiście i chórowi, liturgicznej służbie ołtarza nadzwyczajnym szafarzom Komunii Świętej. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w dekorację kościoła : Rodzicom dzieci z kl. III przygotowujących się do Pierwszej Komunii za przygotowanie szopki bożonarodzeniowej, dzieciom za pomoc przy strojeniu choinek. p. Magdalenie, p. Barbarze  i p. Wioletcie  za wykonanie stroików na ołtarze i dekorację kościoła, p. Marcie  i p. Bogusławowi  za pomoc w dekorowaniu. Bóg zapłać!
  4. Dziękuję tym, którzy przesłali życzenia świąteczne do  naszej Parafii .      

Dziękując za te życzenia: wszystkim życzę, aby miłość, radość i pokój, które przynosi Boża Dziecina, gościły w waszym życiu każdego dnia i były nadzieją na lepsze jutro. Niechaj radość z Narodzenia Pana Jezusa trwa w naszych sercach. Błogosławieństwo Bożej Dzieciny niech towarzyszy Wam i Waszym bliskim w Święta i przez całe życie.