OgłoszeniaŚwięto Chrztu Pańskiego – 9.01.2022.

8 stycznia, 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Przeżywamy święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia. Składka dziś i w przyszłą niedzielę przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać! Dziękuję również za ofiary składane na ogrzewanie kościoła i na remont dachu.
  2. Dzisiejszy dzień to okazja, aby wspomnieć sakrament chrztu świętego. Chrzest Janowy był zapowiedzią prawdziwego chrztu. Przez ten sakrament zostaliśmy złączeni z Chrystusem i włączeni do Kościoła. Niech dzisiejszy dzień będzie dniem wdzięczności za naszych rodziców, rodziców chrzestnych, którzy wyznając wiarę, przynieśli nas do świątyni, abyśmy mogli dostąpić odrodzenia z wody i Ducha Świętego.
  3. We wtorek na Mszę św. o godz. 1700 zapraszam czcicieli św. Michała Archanioła. Msza św., sprawowana w drugi wtorek miesiąca, jest upamiętnieniem Nawiedzenia figury św. Michała w naszej parafii. Po Mszy nabożeństwo ku czci św. Michała.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek po Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. W przyszłą niedzielę, po Mszy o godz. 1000, zapraszam na spotkanie Parafialny  Zespół Synodalny .
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz ofiarę na kwiaty. W sobotę o godz. 800  proszę o przygotowanie kościoła kolejne.
  7. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
  8. Z naszej wspólnoty parafialnej w minionym tygodniu odeszła do wieczności + Janina Głodek. Polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu….
  9.  Modlitwa  Synodalna i do św. Michała Archanioła….