OgłoszeniaNIEDZIELA ZWYKŁA – 25.06.2023. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

25 czerwca, 20230
  1. NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.06.2023. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy 13. niedzielę zwykłą. Dzisiaj odpust w Brzeźnicy z okazji Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Suma o godz. 1100
  2. W czwartek 29 czerwca, uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 800 i 1000. Składka przeznaczona na Świętopietrze – na posługę apostolską i charytatywną Papieża.
  3. W piątek zakończenie  nabożeństw czerwcowych.
  4. W tym tygodniu przypada I Sobota miesiąca. Niepokalanemu Sercu Matki Bożej oddajemy nasze rodziny, wspólnotę parafialną i cały świat. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwie Pierwszych Sobót Miesiąca o 1700 adoracja i różaniec wynagradzający, o godz. 1800 Msza św. i zmiana tajemnic różańcowych.
  5. W przyszłą niedzielę odpust ku czci Matki Bożej Jagodnej w Ociece. Suma o godz. 1100  .
  6. Dziękuję za sprzątanie i dekorację kościoła na dzisiejszą niedzielę. Dziękuję za wykoszenie trawy na parkingu p. Wojciechowi i p. Jerzemu.

W piątek o godz. 1900  proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.

1. Od 1 czerwca 2023 r, trwa rekrutacja na studia magisterskie z teologii na Wydziale Teologicznym Sekcja w Tarnowie:

– na specjalność kapłańską przygotowującą przyszłych duchownych do pracy duszpasterskiej i katechetycznej. Rekrutację prowadzi WSD w Tarnowie.

– na specjalność katechetyczno-pastoralną dla osób świeckich i zakonnych przygotowują do nauczania religii w przedszkolach, szkole podstawowej i średniej.

– oraz na 2 letnie Podyplomowe Studia Teologiczno-Katechetyczne dla Nauczycieli.

Ze względu na otwierające się miejsca pracy dla katechetów tym bardziej zachęcamy do podjęcia studiów na tarnowskim Wydziale.

Szczegółowe informacje na stronie: wt-tarnow.upjp2.edu.pl, www.wsd.tarnow.pl, lub w sekretariacie, pod numerem tel.: 14/ 622 33 31. email: wteol@diecezja.tarnow.pl; wt-tarnow@upjp2.edu.pl

1. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  2. Modlitwa do św. Michała Archanioła…