OgłoszeniaNIEDZIELA ZWYKŁA – 02.07.2023. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

2 lipca, 20230
  1. NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.07.2023. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy 13. niedzielę zwykłą. Składka przeznaczona na cele diecezjalne. Bóg zapłać! W przyszłą niedzielę składka pozostaje w parafii.
  2. Dziś odpust ku czci Matki Bożej Jagodnej w Ociece. Suma o 1130  .

3.Trwa Wielki Odpust Tuchowski 2023. Dokładny program odpustu znajduje się na plakacie w gablocie.

4.W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5.W tym tygodniu przypada I Czwartek i Piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi – w czwartek i piątek od godziny 1700. Wyjazd do chorych w piątek o godz. 800.

– w pierwszy  czwartek tradycyjnie modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.

– w pierwszy piątek nabożeństwo  ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Składka przeznaczona na potrzeby misji.

6.W czwartek przypada patronalne święto Apostolstwa Chorych we wsp. bł. Marii Teresy Leduchowskiej. W tym dniu będziemy polecać Panu Bogu chorych i cierpiących oraz tych, którzy opiekują się chorymi. Szczególną modlitwą obejmujemy p. Wiolettę, która w pierwszy piątek wozi kapłana do chorych oraz p. Jarosława i p. Rafała, nadzwyczajnych szafarzy Komunii św.

1. Dziękuję za sprzątanie i dekorowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz za złożoną ofiarę na kwiaty. W piątek o godz. 1900 proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.
  2. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  3. Modlitwa do św. Michała Archanioła…