OgłoszeniaNIEDZIELA WIELKANOCNA – 07.05.2023. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

7 maja, 2023
  1. NIEDZIELA WIELKANOCNA – 07.05.2023. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W dzisiejszą, 5. Niedzielę Wielkanocną odpust w Pustkowie – Osiedlu, suma o godz.1100.  Składka przeznaczona jest na cele diecezjalne. Bóg zapłać!.
  2. W poniedziałek przypada Uroczystość św. Stanisława bp. i męcz., głównego patrona Polski i naszej diecezji.
  3. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które odprawiane są w dni powszednie o godz. 1730, następnie Msza św.; w niedzielę – o godz. 1500 przed Mszą św.
  4. W środę o godz. 1600 spotkanie dzieci z kl. III przygotowujących się do I Komunii .
  5. W przyszłą niedzielę, podczas Mszy św. o godz. 1100, nasza parafia będzie przeżywać uroczystość I Komunii Świętej. Jest to uroczystość parafialna i rodzinna, dlatego proszę, aby ławki zarezerwowane pozostawić dla rodziców i chrzestnych. Spowiedź św. dla dzieci, rodziców i najbliższych będzie w sobotę o godz. 1030.
  6. Egzamin dla młodzieży z kl. 7 przed sakramentem bierzmowania odbędzie się 16. 05. tj. we wtorek o godz. 1500. Proszę o obecność rodziców na tym egzaminie.
  7. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary w miesiącu kwietniu również i te bezpośrednio wpłacane na konto parafialne.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. W nadchodzącym tygodniu proszę o sprzątanie i przygotowanie wystroju kościoła rodziców dzieci komunijnych.

9.Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

1. Modlitwa do św. Michała Archanioła…