OgłoszeniaNIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 24.09.2023. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

24 września, 2023
  1. NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 24.09.2023. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
  1. Przeżywamy 25. niedzielę zwykłą. Dzień Modlitw o Trzeźwość. Składka przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać! W przyszłą niedzielę składka na cele diecezjalne.
  2. Dzisiejsza niedziela w Kościele w szczególny sposób jest poświęcona migrantom i uchodźcom. Osobistymi modlitwami obejmijmy ludzi, którzy opuścili swój dom rodzinny z powodu toczących się wojen, prześladowań i terroru. Prośmy Bożą Opatrzność, aby dzięki pomocy dobrych ludzi znaleźli dla siebie bezpieczne miejsce.
  3. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek w liturgii obchodzone jest święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Korzystajmy z ich pośrednictwa, prośmy o pomoc, zwłaszcza w trudnych sprawach. Po Mszy św. nabożeństwo do Św. Michała Archanioła i Koronka do Bożego Miłosierdzia
  5. W sobotę o godz. 900 zapraszam na pierwsze spotkanie dziewczynki z kl. IV do VI, które chcą należeć do Dziewczęcej Służby Maryjnej.
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Zachęcam dzieci, młodzież i dorosłych do licznego udziału w tych nabożeństwach, które będziemy odprawiali o godz.1730. w niedzielę o godz. 1500. Po nabożeństwie Msza św. Tych, którym trudniej dotrzeć do kościoła, proszę o wspólne odmawianie różańca w domach.
  7. Dziękuję za sprzątanie, dekorację kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. W sobotę o godz. 800 proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny. Dziękuję za prace na cmentarzu przy otoczeniu krzyża: p. Patrykowi i p. Januszowi.
  1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
  2. Modlitwa do św. Michała Archanioła…