OgłoszeniaNIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 01.10.2023. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1 października, 2023
  1. NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 01.10.2023. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Dziś przypada pierwsza niedziela października. W kościele i we wspólnotach rodzinnych rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe. Zachęcam do udziału w październikowym nabożeństwie odprawianym codziennie o godz. 1700 , w niedzielę o godz. 1500.Bezpośrednio po nabożeństwie Msza św.
  2. W tym tygodniu zapraszam na nabożeństwo różańcowe i Mszę św. dzieci wraz z rodzicami . W środę kl. III ( poświęcenie i przekazanie różańca), w czwartek kl. VII (złożenie deklaracji przygotowania do Bierzmowania), w piątek kl. VIII.( spotkanie w ramach przygotowania do Bierzmowania)

Proszę o poprowadzenie modlitwy różańcowej.

W środę dzieci z kl. III

W czwartek młodzież z kl. VII

W piątek  młodzież z kl. VIII

W sobotę Róże Różańcowe

 

  1. W poniedziałek w liturgii wspominamy św. Aniołów Stróżów, w środę św. Franciszka z Asyżu, w czwartek św. Faustynę Kowalską  ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, w sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. od godz. 1600 , w środę kl. IV- VI, w czwartek młodzież kl. VII i VIII, w piątek starsi. Wyjazd do chorych w piątek o godz. 800.
  3. W przyszłą niedzielę, z racji wspomnienia MB Różańcowej, odpust w Paszczynie. Suma o godz. 1100.
  4. Dziękuję za sprzątanie, dekorowanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. W sobotę o godz. 800 proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny. Dziękuje za wykonanie dekoracji okolicznościowej na nabożeństwa różańcowe: p. Magdalenie i p. Wiolettcie.
  1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
  2. 8. Modlitwa do św. Michała Archanioła.