OgłoszeniaNIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 02.10.2022. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

2 października, 2022

NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 02.10.2022. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś przypada pierwsza niedziela października. W kościele i we wspólnotach rodzinnych rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe. Zachęcam do udziału w październikowym nabożeństwie odprawianym codziennie o godz. 1730 , w niedzielę o godz. 1500.
  2. W tym tygodniu zapraszam na nabożeństwo różańcowe i Mszę św. dzieci wraz z rodzicami . W środę kl. III ( poświęcenie i przekazanie różańca), w czwartek kl. VII (złożenie deklaracji przygotowania do Bierzmowania), w piątek kl. VIII.( spotkanie organizacyjne w ramach przygotowania do Bierzmowania)

Dzieci i młodzież proszę o poprowadzenie modlitwy różańcowej.

  1. We wtorek w liturgii wspominamy św. Franciszka z Asyżu, w środę, św. Faustynę Kowalską ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, w piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej,
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. od godz. 1630 , w środę kl. IV- VI, w czwartek młodzież kl. VII i VIII, w piątek starsi. Wyjazd do chorych w piątek o godz. 800.
  3. W przyszłą niedzielę, z racji wspomnienia MB Różańcowej, odpust w Paszczynie. Suma o godz. 1100.
  4. 6. Zgodnie z zarządzeniem Ks. Biskupa Tarnowskiego, Andrzeja Jeża dotyczącego wyborów Parafialnych Rad Duszpasterskich w Diecezji Tarnowskiej proszę o zgłaszanie kandydatów do 15 października br.
  5. Dziękuję za sprzątanie, dekorowanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty rodzinom. W sobotę o godz. 800 proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny. Dziękuje za wykonanie dekoracji okolicznościowej na nabożeństwa różańcowe.
  6. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary indywidualne na potrzeby kościoła i parafii, również i te bezpośrednio wpłacane na konto parafialne.
  7. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
  8. Modlitwa do św. Michała Archanioła.