Ogłoszenia5. NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.02.- 14.02.2021.

6 lutego, 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy 5. niedzielę zwykłą. Zmiana tajemnic różańcowych po mszy o godz. 800.

Składka przeznaczona na cele diecezjalne. W przyszłą niedzielę składka na inwestycje parafialne.

2. W nadchodzącym tygodniu w liturgii obchodzimy: w środę wspomnienie św. Scholastyki; we czwartek Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.

3. We wtorek zapraszam czcicieli św. Michała Archanioła. Po Mszy nabożeństwo ku czci św. Michała.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.

5. W przyszłą niedzielę, po Mszy o godz. 10 00 odbędzie się spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.

6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Nabożeństwo 40-godzinne, w którym wynagradzamy Panu Jezusowi za grzechy popełnione przez nas, w naszych małżeństwach, rodzinach i we wspólnocie parafialnej.

Program nabożeństwa:

900– Róże Żywego Różańca

930– kandydaci do sakramentu bierzmowania z kl. VII i VIII oraz młodzież szkół średnich

1100 -1300 –  Centrum Wsi

1300 -1400 – Budzyń i Czekaj

1400  1500 –  Podlesie Skrzyszowskie i Podlesie Paszczyńskie

7. Dziękuję dzieciom, młodzieży i dorosłym za demontaż szopki bożonarodzeniowej i rozebranie choinek. Panu Januszowi za zamontowanie kinkietów.

8. Dziękuję za sprzątanie, ofiarę na kwiaty w piątek po wieczornej mszy św. proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.

9. Dziękuję za ofiary indywidualne na potrzeby parafii w miesiącu styczniu.

10. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

11. Modlitwa do św. Michała Archanioła.