OgłoszeniaNIEDZIELA WIELKANOCNA – 05.05.2024. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

5 maja, 2024
  1. NIEDZIELA WIELKANOCNA – 05.05.2024. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W dzisiejszą, 6. Niedzielę Wielkanocną odpust w Pustkowie – Osiedlu, suma o godz.1100. Składka przeznaczona jest na cele diecezjalne. Bóg zapłać!.
  2. W poniedziałek o godz. 1600 spotkanie dzieci z kl. III przygotowujących się do I Komunii .
  3. W środę przypada Urocz. św. Stanisława bp. i męcz., głównego patrona Polski i naszej diecezji.
  4. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które odprawiane są w dni powszednie o godz. 1730, następnie Msza św.; w niedzielę – o godz. 1500 przed Mszą św.
  5. W przyszłą niedzielę, podczas Mszy św. o godz. 1100, nasza parafia będzie przeżywać uroczystość I Komunii Świętej. Jest to uroczystość parafialna i rodzinna, dlatego proszę, aby ławki zarezerwowane pozostawić dla rodziców i chrzestnych. Spowiedź św. dla dzieci, rodziców i najbliższych będzie w sobotę o godz. 800.
  6. W sobotę 4 maja w kościele parafialnym pw. św. Józefa Rzemieślnika w Pustkowie odbyła się Msza Święta połączona z błogosławieństwem nowych lektorów z naszego dekanatu . Z naszej parafii do grona lektorów dołączyło pięciu ministrantów. Życzę im wytrwałości i radości z pełnionej posługi czytania Słowa Bożego.
  7. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary w miesiącu kwietniu
  8. Dziękuję za przekazaną kostkę na parking parafialny
  9. Informacja odnośnie odbioru kościoła i przeglądów
  10. Dziękuję rodzinom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i remont dachu. W nadchodzącym tygodniu proszę o sprzątanie i przygotowanie wystroju kościoła rodziców dzieci komunijnych. Dziękuję za przygotowanie dekoracji na maj i czyszczenie płaskorzeźby przy ołtarzu: p. Magdalenie, p. Wioletcie, p. Barbarze, p. Ewelinie.
  1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
  2. Modlitwa do św. Michała Archanioła…