13 kwietnia, 20240
  1. NIEDZIELA WIELKANOCNA – 14.04.2024. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiejsza, 3. Niedziela Wielkanocna, przeżywana jest w Polsce jako Niedziela Biblijna. Rozpoczyna ona obchody Tygodnia Biblijnego w naszej Ojczyźnie. Składka przeznaczona jest na cele parafialne, w następną niedzielę na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Bóg zapłać!
  2. W środę 17 kwietnia o godz. 17:00 Sakrament Bierzmowanie w Pustkowie – Osiedlu. W związku z tym dziś rozpoczyna się Triduum dla kandydatów z kl. VIII przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania. W tym dniu Mszy św. w parafii nie będzie.
  3. W piątek po Mszy św. nabożeństwo ku czci św. Józefa i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  4. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i remont dachu. Młodzieży z kl. VIII i ich rodzicom dziękuję za rozebranie Grobu Pańskiego.
  5. Marcinowi za wykoszenie trawy wokół kościoła, p. Wiesławie i p. Wojciechowi za prace pielęgnacyjne przy krzewach i kwiatach.

W piątek po wieczornej Mszy św. o godz. 1900 proszę o sprzątanie kościoła kolejne  rodziny.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
  2. Modlitwa do św. Michała Archanioła…