Ogłoszenia

25 lutego, 20240
  1. NIEDZIELA wielkiego postu – 25.02.- 03.03.2024. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Przeżywamy 2. niedzielę Wielkiego Postu. Składka przeznaczona na cele parafialne. Bóg zapłać. Dzisiejsza niedziela to Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej racji – jak co roku – organizowana jest po Mszach św. zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny.
  2. W okresie Wielkiego Postu Droga Krzyżowa w piątki o godz. 1700 i w niedziele po Mszy o godz. 800. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedziele o 1430. Zachęcam wszystkich parafian do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych.
  3. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. od godz. 1600 ; w czwartek dzieci i młodzież, w piątek starsi. Młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z kl. VII i VIII przypominam o udziale w nabożeństwie pierwszopiątkowym. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek poprowadzą dzieci z zespołu ,, Iskierki”. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 800.

– W pierwszy piątek nabożeństwo  ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Składka przeznaczona na potrzeby misji.

– W  pierwszą sobotę Niepokalanemu Sercu  Matki Bożej oddajemy nasze rodziny, wspólnotę parafialną i cały świat. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwie Pierwszych Sobót Miesiąca. O godz. 1600 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec połączony z rozważaniem wynagradzającym. O poprowadzenie różańca proszę Róże Różańcowe, następnie Msza św. i zmiana tajemnic różańcowych.

 4 . Dziękuję za sprzątanie kościoła, ofiarę na kwiaty i  remont dachu: W  sobotę o godz. 800 proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.

  1. Dziękuję za naprawę oświetlenia w prezbiterium p. Januszowi.
  2. Andrzejowi za ufundowanie i zamontowanie oświetlenia przy ołtarzu i figurach.
  3. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
  4. Modlitwa do św. Michała Archanioła…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *