18 lutego, 20240
  1. NIEDZIELA wielkiego postu – 18.02.- 25.02.2024. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy 1. niedzielę Wielkiego Postu. Składka przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Dziękuję za ofiary w Środę Popielcową na Caritas – 706 zł. Zebrane ofiary zostaną przeznaczone na pomoc  humanitarną dla Ukrainy.
  2. Przyszła niedziela to Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej racji – jak co roku – organizowana jest po Mszach św. zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny. O przeprowadzenie zbiorki proszę wolontariuszy ze Szkolnego Koła Caritas.
  3. W okresie Wielkiego Postu Droga Krzyżowa w piątki o godz. 1700 i w niedziele po Mszy o godz. 800. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedziele o 1430. Zachęcam wszystkich parafian do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych.
  4. W piątek o poprowadzenie Drogi Krzyżowej proszę Radę Duszpasterską, a po mszy św. o godz. 1830 zapraszam na spotkanie.
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty rodzinie. W sobotę o godz. 800 proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.
  6. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
  7. Modlitwa do św. Michała Archanioła.