Ogłoszenia21 NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.08.2022. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

20 sierpnia, 2022

21 NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.08.2022. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy 21. niedzielę zwykłą. Składka przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać! W przyszłą niedzielę składka również pozostaje w parafii.
  2. W nadchodzącym tygodniu w liturgii obchodzimy: w środę św. Bartłomieja, Apostoła ,w piątek uroczystość NMP Częstochowskiej.
  3. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia połączona z aktem zawierzenia Matce Bożej Częstochowskiej, Królowej Polski.
  4. Wójt Gminy Ostrów i Przewodniczący Rady Gminy w Ostrowie zapraszają na Dożynki Gminne, które odbędą się w dzisiejszą niedzielę. Dożynki rozpocznie Msza św. o godz. 1330 w kościele parafialnym w Ociece.
  5. Dziękuję za sprzątanie, dekorowanie kościoła, złożoną ofiarę na kwiaty oraz za koszenie trawy wokół kościoła rodzinom. W piątek o godz. 1900 proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.
  6. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  7. Modlitwa do św. Michała Archanioła…