Ogłoszenia22. NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.08.2022. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

28 sierpnia, 2022

22. NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.08.2022.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy 22. niedzielę zwykłą. W naszej diecezji to kolejna niedziela synodalna. Składka przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać! W przyszłą niedzielę składka na cele diecezjalne.
  2. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek, 1 września, rozpocznie się nowy rok szkolny i katechetyczny. Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży przed rozpoczęciem roku i przed I Piątkiem miesiąca w środę od godz. 1700.. Zachęcam uczniów, aby skorzystali z sakramentu pokuty i razem z Panem Bogiem rozpoczęli kolejny rok nauki. Msza św. na rozpoczęcie roku – w szkole o godz. 800.
  4. W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w czwartek i w piątek od 1730, Wyjazd do chorych w piątek od godz. 800.
  5. W przyszłą niedzielę – z racji I niedzieli miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 800.
  6. Dziękuję za sprzątanie , dekorowanie kościoła, złożoną ofiarę na kwiaty. W piątek o godz. 1900 proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny. Dziękuję za prace w otoczeniu kościoła: Wiesławie, Barbarze, Szymonowi i Wojciechowi, Agnieszce, Kazimierzowi. P. Rafałowi za ofiarowanie ziemi i  kwiatów w cenie promocyjnej.
  1. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  2. Modlitwa do św. Michała Archanioła…