Ogłoszenia23. NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.09.2022. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

4 września, 2022
  1. NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.09.2022. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy 23. niedzielę zwykłą. Składka przeznaczona na cele diecezjalne.. Bóg zapłać! W przyszłą niedzielę składka pozostaje w parafii. Dziś z racji I niedzieli miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 800.

1. W najbliższą środę udamy się w pieszej pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej w Zawadzie z okazji trwającego Wielkiego Odpustu Maryjnego. Wyjście o godz. 1500. Zachęcam do pielgrzymowania – w miarę możliwości – wszystkich parafian. W pielgrzymce biorą udział kandydaci do sakramentu bierzmowania (kl. VII i VIII) w ramach pierwszego z comiesięcznych spotkań formacyjnych. Osoby starsze, niemogące iść pieszo, będą mogły dojechać autokarem. Odjazd spod kościoła o godz. 1700. Powrót z Zawady bezpośrednio po Mszy św.

( Program Odpustu w  Sanktuarium w Zawadzie jest zamieszczony na tablicy ogłoszeń)

1. W czwartek , 8 września, obchodzimy uroczystość Narodzenia NMP, głównej Patronki diecezji. Uroczystość Narodzenia zwana jest także świętem Matki Bożej Siewnej.

Po  Mszy św.  poświęcenie ziarna siewnego.

1. Okręgowe Duszpasterstwo Młodzieży RDE PENUEL zaprasza młodzież na  wspólną pieszą pielgrzymkę i spotkanie okręgowe pt. ,, POSTÓJ ZAWADA” z okazji Wielkiego Odpustu w Zawadzie dnia 9 września 2022 r /piątek/

Plan
    15.40 zbiórka na Placu Solidarności w Dębicy i wymarsz do Zawady
    18.00 Msza Święta pod przewodnictwem ks. Bpa Leszka Leszkiewicza
    19.00 czas na integrację i posiłek
    20.00 Uwielbienie, które poprowadzi Ks. Paweł Górski z Diecezjalnymi Warsztatami Muzycznymi.
    21.00 Zakończenie Apelem Jasnogórskim

1. W sobotę o godz. 900 spotkanie LSO : aspirantów, ministrantów i lektorów.

1. Dziękuję za sprzątanie i dekorowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz za złożoną ofiarę na kwiaty. W sobotę o godz. 800 proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.

1. Dziękuję za pielęgnację krzewów przy otoczeniu, p. Ryszardowi za prace koparką na parkingu (wykopanie ziemi pod kompostownik)

1. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.

9. Modlitwa do św. Michała Archanioła…