Ogłoszenia16. NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.07.2022 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

17 lipca, 2022
  1. Przeżywamy 16. Niedzielę Zwykłą. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  2. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  3. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera, w piątek Święto św. Marii Magdaleny, a w sobotę Święto św. Brygidy, zakonnicy – patronki Europy.
  4. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych.
  5. Dziękuję za sprzątanie i dekorowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz za złożoną ofiarę na kwiaty i potrzeby kościoła. W piątek o godz. 1900 proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.
  6. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  7. Modlitwa do św. Michała Archanioła.