Ogłoszenia15. NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.07.2022 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

15 lipca, 2022
  1. Przeżywamy 15. Niedzielę Zwykłą. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na cele parafialne. W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  2. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  3. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek Święto św. Benedykta, opata – patrona Europy, we wtorek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu – bpa i męcz., w środę wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników – patronów naszej diecezji, w piątek wspomnienie św. Bonawentury, bpa i doktora Kościoła, a w sobotę wspomnienie NMP z Góry Karmel.
  4. W sobotę i niedzielę w Zawadzie będzie odbywał się Odpust Szkaplerzny.
  5. Dziękuję za sprzątanie i dekorowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz za złożoną ofiarę na kwiaty i potrzeby kościoła. W piątek o godz. 1900 proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.
  6. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  7. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Bożena Hamala. Polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie…
  8. Modlitwa do św. Michała Archanioła.