Ogłoszenia14. NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.07.2022. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

3 lipca, 2022
  1. Przeżywamy 14. niedzielę zwykłą – z racji I niedzieli miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 800. Składka przeznaczona na cele diecezjalne. Bóg zapłać! W przyszłą niedzielę składka pozostaje w parafii.

2. Dziś odpust ku czci Matki Bożej Jagodnej w Ociece. Suma o godz. 1130 .

1. W środę przypada patronalne święto Apostolstwa Chorych we wsp. bł. Marii Teresy Leduchowskiej. W tym dniu będziemy polecać Panu Bogu chorych i cierpiących oraz tych, którzy opiekują się chorymi. Szczególną modlitwą obejmujemy p. Wiolettę, która w pierwszy piątek wozi kapłana do chorych oraz p. Jarosława i p. Rafała, nadzwyczajnych szafarzy Komunii św.

1. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia.

5. Dziękuję za sprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz za złożoną ofiarę na kwiaty: Dziękuję Nowożeńcom : Karolinie i Sebastianowi za udekorowanie kwiatami kościoła. W piątek o godz. 1900 proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.

6. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.

7. Modlitwa do św. Michała Archanioła…