Ogłoszenia4. NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25.04.2021.

24 kwietnia, 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiejsza, 4. Niedziela Wielkanocna, obchodzona jest w Kościele jako Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczyna ona tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele, czyli kwartalne dni modlitw o powołania. W naszej diecezji Niedziela Synodalna. Zapraszam na spotkanie Zespół Synodalny po Mszy św. o godz. 1000. Składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Bóg zapłać! Dzisiejsza niedziela to również Niedziela modlitw za kierowców.
  2. We wtorek o godz. 1700 spotkanie dzieci z kl. III przygotowujących się do I Komunii .
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  4. W sobotę pierwsza sobota miesiąca i rozpoczęcie nabożeństw majowych . Zapraszam i zachęcam do uczestnictwa w tych nabożeństwach, które w naszym kościele odprawiane będą w dni powszednie o godz. 1730, następnie Msza św.; w niedzielę – o godz. 1500 przed Mszą św.
  5. Dzieci, które wykonały palmy na Niedzielę Palmową, mogą je odebrać dzisiaj wychodząc z kościoła. Dziękuję jeszcze raz za ich wykonanie dzieciom i rodzicom.
  6. W nabożeństwach  w naszym kościele może brać udział 15 osób nie wliczając  pełniących posługę liturgiczną.
  7. Dziękuję za sprzątanie i dekorację kościoła. W sobotę o godz. 800 proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.

8. Dziękuję za prace remontowe przy schodach do kościoła. Za prace porządkowe w dolnym kościele. Pewnej rodzinie za ufundowanie obrusów do bocznych ołtarzy. Bóg zapłać wszystkim.

9. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

10. Modlitwa do św. Michała Archanio