Ogłoszenia3. NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.01.- 30.01.2022.

22 stycznia, 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy 3. niedzielę zwykłą – Niedzielę Słowa Bożego. Składka przeznaczona na potrzeby parafii. Podobnie w następną niedzielę. Bóg zapłać za składane ofiary!
  2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  3. W okresie od 1 stycznia do 30 kwietnia dokonujemy rozliczeń podatkowych. Na klęcznikach pod chórem są wyłożone ulotki z informacją o darowiźnie na pomoc dla naszego chorego parafianina, siedmioletniego Kacpra Świstaka. Wychodząc z kościoła możemy zabrać ulotkę ze sobą.
  4. Caritas Diecezji Tarnowskiej zwraca się z apelem do wszystkich, którzy składają zeznania podatkowe, o przekazanie 1% należnego podatku na cele realizowane przez Caritas Diecezjalną. Ulotka na ten temat również na klęcznikach pod chórem.
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz ofiarę na kwiaty. W sobotę o godz. 800  proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny. Dziękuję p. Henrykowi i Krzysztofowi za prace porządkowe na chórze.
  6. W następną niedzielę podczas Mszy św. o godz. 1000 wystąpi z kolędami Kapela ,,Kurasie”. Dziękuję za kultywowanie pięknej tradycji kolędowania.
  7. Dziś zakończyliśmy tzw. ,,Msze św. kolędowe” w czasie których dziękowaliśmy Bogu za Jego błogosławieństwo, prosząc równocześnie o dalsze dla naszych rodzin i wszystkich parafian. Dziękuję za wspólną modlitwę i życzliwość wyrażoną w ofiarach kolędowych.
  8. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
  9. Modlitwa  Synodalna i do św. Michała Archanioła…