Ogłoszenia3. NIEDZIELA wielkiego postu – 07.03.2021.

6 marca, 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.Przeżywamy 3. niedzielę Wielkiego Postu. Składka przeznaczona na cele diecezjalne  Dziękuję za ofiary z poprzedniej niedzieli na cele parafialne oraz na Ogólnopolski Fundusz Misyjny.

2. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 800.

3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 1700 i w niedziele po Mszy o godz. 800. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedziele o 1430. Zachęcam wszystkich do licznego udziału .

4. Przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego wystawiona jest skarbonka na kwiaty i dekoracje do Grobu Bożego. Dla dzieci skarbonki na Wielki Post, które mogą zabrać do domu. Ofiary złożone przez dzieci do tych skarbonek pozostają w parafii na cele charytatywne.

W zakrystii są rozprowadzane „paschaliki” na stół wielkanocny (ofiara 6 zł).

5. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W piątek po wieczornej Mszy św. proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny. Dziękuję za prace remontowe przy bocznym ołtarzu.

6. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane w miesiącu lutym również i te bezpośrednio wpłacane na konto parafialne.

8. Jutro o godz. 1400 odbędzie się pogrzeb +Władysława Cielak. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu wypraszając szczęście wieczne w niebie. Dobry Jezu…

9. Modlitwa do św. Michała Archanioła.