Ogłoszenia29 NIEDZIELA  ZWYKŁA – 22.10. 2023. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

22 października, 2023

29 NIEDZIELA  ZWYKŁA – 22.10. 2023.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiejsza niedziela w całym Kościele to Światowy Dzień Misyjny rozpoczynający Tydzień Misyjny. Wielkie dzieło misyjne wspieramy dzisiaj składając ofiary na Papieskie Dzieła Misyjne.
  1. Przed nami ostatni tydzień różańcowy. Przypominam, że codziennie nabożeństwo różańcowe o godz. 17 00. Wszystkich parafian, zwłaszcza tych, którzy jeszcze z jakichś powodów nie uczestniczyli w październikowym nabożeństwie, zapraszam na tę modlitwę. Proszę o poprowadzenie różańca misyjnego: W poniedziałek LSO, we wtorek kl. IV, w środę DSM, w czwartek kl. V. w piątek kl. VI. w sobotę Róże Różańcowe.
  2.  W związku z uroczystością Wszystkich Świętych uporządkujmy groby naszych bliskich. Szkło, plastik, tworzywa sztuczne wyrzucajmy do kontenera, pozostałe do kompostownika. Pod chórem przygotowane są kartki na wypominki. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej . W zakrystii można zakupić Kalendarze Rolników na 2024r. – 30 zł.
  3. Trwa akcja pomocy misjom przez budowanie studni głębinowych, dzięki zbiórce zużytych (dobrych i zepsutych) przedmiotów codziennego użytku. (telefony komórkowe (klawiszowe), smartfony, tablety i laptopy.) Szczegóły na plakacie zamieszczonym w gablocie. Akcja przewidziana jest do końca października 2023 r. Bardzo proszę o zaangażowanie się w tą akcję i składanie tych przedmiotów do przygotowanego pojemnika wystawionego przy figurce św. Antoniego.
  4. Duszpasterstwo Młodzieży Okręgu Dębickiego zaprasza na Mszę Świętą Młodych z cyklu Światłość w Ciemności w niedzielę 29.10.2023 r w kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy, o godz. 20.00 . Msza poprzedzona nowenną Młodych będzie sprawowana w nadesłanych intencjach.  Szczegóły w mediach społecznościowych RDE PENUEL.
  5. Dziękuję za sprzątanie, dekorację kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. W sobotę o godz. 800 proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.
  6. Dziękuję za prace pielęgnacyjne przy krzewach wokół kościoła: p. Lidii, p. Anecie, p. Kamili, p. Edycie, p. Nikoli, i p. Lucjanowi.
  7. Modlitwa do św. Michała Archanioła…