Ogłoszenia22. NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.08.2021

28 sierpnia, 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy 22. niedzielę zwykłą. W naszej diecezji to kolejna niedziela synodalna. Składka przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać! W przyszłą niedzielę składka na cele diecezjalne.

2. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W środę, 1 września, rozpocznie się nowy rok szkolny i katechetyczny. Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży przed rozpoczęciem roku i przed I Piątkiem miesiąca we wtorek od godz. 17:00.. Zachęcam uczniów, aby skorzystali z sakramentu pokuty i razem z Panem Bogiem rozpoczęli kolejny rok nauki. Msza św. na rozpoczęcie roku – w szkole o godz. 8:00.

4. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. – w środę i w czwartek od godz. 17:30, w piątek od 17:00. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 8:00.

5. W przyszłą niedzielę – z racji I niedzieli miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 8:00.

6. Spotkanie scholki  parafialnej ,,Iskierki” w poniedziałek o godz. 17:00

7. Dziękuję za sprzątanie i dekorowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz za złożoną ofiarę na kwiaty. W sobotę o godz. 800  proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.

8. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.

9. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności + Emilia Kozioł. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 1400 . Polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…

10. Modlitwa do św. Michała Archanioła….