Ogłoszenia21. NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.08.2021 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

21 sierpnia, 2021
  1. Przeżywamy dziś 21. Niedzielę Zwykłą. Przyszła niedziela obchodzona będzie jako Niedziela Synodalna.
  2. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  3. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek Święto św. Bartłomieja Apostoła, we czwartek Uroczystość NMP Częstochowskiej, w piątek wspomnienie św. Moniki, w sobotę św. Augustyna.
  4. W środę na Jasną Górę wejdzie Piesza Pielgrzymka Tarnowska. Będzie można duchowo łączyć się z tym wydarzeniem za pośrednictwem diecezjalnego radia RDN Małopolska. Początek transmisji z wejścia pielgrzymki o godz. 1400, Msza św. na wałach jasnogórskich o godz. 1700.
  5. Dziękuję za złożoną ofiarę. W sobotę o godz. 800 proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.
  6. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  7. Modlitwa do św. Michała Archanioła.