Ogłoszenia19. NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.08.2020

6 sierpnia, 2020

1. Przeżywamy 19. niedzielę zwykłą. Składka przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. W przyszłą niedzielę składka na cele parafialne.

2. Dzisiaj, podczas Mszy św. o godz. 8:00, obrzęd wprowadzenia nowego proboszcza parafii Skrzyszów, którego dokona dziekan naszego dekanatu.

3. W nadchodzącym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek święto św. Wawrzyńca; we wtorek wspomnienie św. Klary; w piątek św. Maksymiliana Marii Kolbego.

4. We wtorek na Mszę św. zapraszam wszystkich czcicieli św. Michała Archanioła. Po Mszy nabożeństwo ku czci św. Michała.

5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia.

6. W sobotę, 15 sierpnia, przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to święto obowiązkowe. Msze św. o godz. 8:00 i 14:00. Błogosławieństwo ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św., natomiast wieńców żniwnych – z racji dożynek wiejskich – na Mszy o godz. 14:00.