Ogłoszenia14. NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.07.2021r.OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

3 lipca, 2021
  1. Przeżywamy 14. niedzielę zwykłą – z racji I niedzieli miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 800. Składka przeznaczona na cele diecezjalne. Zgodnie z Komunikatem  Biskupa Tarnowskiego po mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek Caritas na rzecz poszkodowanych przez trąbę powietrzną i gradobicie.  Bóg zapłać! W przyszłą niedzielę składka pozostaje w parafii.
  2. Dziś odpust ku czci Matki Bożej Jagodnej w Ociece. Suma odpustowa o godz.  1130  . W Pustkowie-Osiedlu uroczystość 50-lecia duszpasterstwa pod przewodnictwem ks. bpa Andrzeja Jeża o godz. 1100
  3. We wtorek przypada patronalne święto Apostolstwa Chorych. W tym dniu będziemy polecać Panu Bogu ludzi chorych i cierpiących oraz tych, którzy opiekują się chorymi. Szczególną modlitwą obejmujemy p. Wiolettę, która w pierwszy piątek wozi kapłana do chorych oraz p. Jarosława i p. Rafała, nadzwyczajnych szafarzy Komunii św.
  4. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. Dziękuję za sprzątanie i dekorowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz za złożoną ofiarę na kwiaty. W sobotę o godz. 800  proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.
  6. Dziękuję p. Wiesławie i p. Anecie za pielęgnację krzewów i kwiatów przy otoczeniu kościoła.
  7. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  8. Modlitwa do św. Michała Archanioła…