Ogłoszenia11. NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.06.2021.

12 czerwca, 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Przeżywamy 11. niedzielę zwykłą. Składka przeznaczona na cele parafialne. zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski J. P. II w Krakowie i Tarnowie. Bóg zapłać!
 2. Dzisiaj po Mszy o godz. 1000 , zapraszam na spotkanie Parafialny Zespół Synodalny.
 3. Dzisiejsza  niedziela w naszej parafii – to także Letni Dzień Modlitwy za Zmarłych. Procesja na cmentarzu, połączona z różańcem za zmarłych, wypominkami i błogosławieństwem grobów – o godz. 1400. Po procesji, o godz. 1500, Msza św. w kościele.
 4. Również dzisiaj odpust w parafii Nagoszyn z okazji liturgicznego wspomnienia św. Antoniego z Padwy. Suma odpustowa o godz. 1100.
 5. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w procesjach eucharystycznych w czasie oktawy Bożego Ciała. Zachęcam do udziału w nabożeństwach czerwcowych.
 6. We wtorek przypada 9. Rocznica objęcia diecezji przez bp. Andrzeja Jeża. Pamiętajmy o modlitwie w intencjach naszego Biskupa Ordynariusza.
 7. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 8. Spotkanie lektorów, ministrantów i aspirantów na ministrantów w środę o godz. 1700, w niedzielę o godz. 1000 przyjęcie aspirantów do Liturgicznej Służby Ołtarza.
 9. Z okazji Roku Jubileuszowego na cześć Świętego Józefa zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy  do patrona naszej parafii w sobotę o godz. 1800 .
 10. W następną niedzielę przypada Diecezjalne Święto Rodziny.
 11. Dziękuję za sprzątanie, dekorację oraz za sprzątanie wokół kościoła na dzisiejszą niedzielę. W sobotę o godz. 800  proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.
 12. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
 13. Modlitwa do św. Michała Archanioła….