OgłoszeniaOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

5 marca, 2022
  1. NIEDZIELA wielkiego postu – 06.03.- 13.03.2022.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy 1. niedzielę Wielkiego Postu. Składka przeznaczona na cele diecezjalne. Dziękuję za ofiary złożone do puszek w  ostatnią niedzielę i w Środę Popielcową na pomoc dla Ukrainy. Bóg zapłać.

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 800.

1. Przyszła niedziela to Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej racji – jak co roku – organizowana jest po Mszach św. zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny. O przeprowadzenie zbiorki proszę wolontariuszy ze Szkolnego Koła Caritas.

1. W okresie Wielkiego Postu Droga Krzyżowa będzie odprawiana w piątki o godz. 1700 i w niedziele po Mszy o godz. 800. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedziele o 1430. Zachęcam wszystkich parafian do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych.

1. W środę zapraszam dzieci z klasy III przygotowujące się do I Komunii na Mszę św. połączoną z przekazaniem modlitewników.

1. W piątek spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. VIII wraz z rodzicami na Mszy św. o godz. 1700, w czasie której zostanie przekazany przez rodziców krzyż do bierzmowania.  Młodzież proszę o poprowadzenie nabożeństwa Drogi Krzyżowej.

1. Również w piątek po Mszy św. spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.

1. W sobotę o godz. 1000 zbiórka aspirantów, ministrantów i lektorów – proszę wszystkich o obecność.

1. W niedzielę po Mszy św. o godz. 1000 zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.

1. Dziękuję za sprzątanie i złożoną ofiarę na kwiaty. W sobotę o godz. 800 proszę o generalne sprzątanie kościoła i części socjalnej ( na uroczystość odpustową i wizytację kanoniczną w parafii ) kolejne rodziny.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

1. Modlitwa Synodalna i do św. Michała Archanioła…