OgłoszeniaNIEDZIELA ZWYKŁA – 22.01.- 29.01.2023. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

22 stycznia, 2023
  1. NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.01.- 29.01.2023. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Przeżywamy 3. niedzielę zwykłą – Niedzielę Słowa Bożego. Składka przeznaczona na potrzeby parafii. Podobnie w następną niedzielę. Bóg zapłać za składane ofiary!
  2. W środę w liturgii przypada Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła. Po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W okresie od 1 stycznia do 30 kwietnia dokonujemy rozliczeń podatkowych. Na klęcznikach pod chórem są wyłożone ulotki z informacją o darowiźnie na pomoc dla naszego chorego parafianina, ośmioletniego Kacpra Świstaka. Wychodząc z kościoła możemy zabrać ulotkę ze sobą.
  4. Caritas Diecezji Tarnowskiej zwraca się z apelem do wszystkich, którzy składają zeznania podatkowe, o przekazanie 1,5 % należnego podatku na cele realizowane przez Caritas Diecezjalną. Ulotka na ten temat również na klęcznikach pod chórem.
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ofiarę na kwiaty i odśnieżanie. W sobotę o godz. 800 proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.
  6. W minionym tygodniu zakończyłem w parafii odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. Dziękuję za wszelkie przejawy życzliwości: podwożenie i odwożenie, życzliwe przyjęcie, za wskazówki duszpasterskie oraz za złożone ofiary, które zostaną przeznaczone na potrzeby naszej parafii i kościoła. Bóg zapłać!
  7. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
  8. Modlitwa do św. Michała Archanioła…