OgłoszeniaNIEDZIELA ZWYKŁA – 30.06.2024. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

30 czerwca, 2024
  1. NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.06.2024. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy 13. niedzielę zwykłą. Zakończenie  nabożeństw czerwcowych. Składka przeznaczona na cele parafialne. Bóg zapłać za ofiary na remont dachu!
  2. Trwa Wielki Odpust Tuchowski 2024 pod hasłem Maryja obecna w Kościele.

Dokładny program odpustu znajduje się na plakacie w gablocie.

1. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

1. W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca.

Okazja do spowiedzi – w czwartek i piątek od godziny 1700.

Wyjazd do chorych w piątek o godz. 800.

– w pierwszy  czwartek tradycyjnie modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.

– w pierwszy piątek nabożeństwo  ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Składka przeznaczona na potrzeby misji.

– w Pierwszą sobotę o 1700 adoracja i różaniec wynagradzający, o godz. 1800 Msza św. i zmiana tajemnic różańcowych. W tym dniu przypada patronalne święto Apostolstwa Chorych we wsp. bł. Marii Teresy Leduchowskiej. W modlitwie będziemy polecać Panu Bogu chorych i cierpiących oraz tych, którzy opiekują się chorymi. Szczególną modlitwą obejmujemy p.Wiolettę, która w pierwszy piątek wozi kapłana do chorych oraz p. Jarosława i p. Rafała, nadzwyczajnych szafarzy Komunii św.

1. W przyszłą niedzielę odpust ku czci Matki Bożej Jagodnej w Ociece. Suma o godz. 1100 .

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz za złożoną ofiarę na remont dachu i kwiaty.
  2. Marcinowi za wykoszenie trawy wokół kościoła.

Strażakom z OSP za przeprowadzaną akcję utylizacji owadów przy kościele.

W piątek po mszy św. o  godz.  1900  proszę o przygotowanie kościoła kolejne  rodziny.

1. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.

1. W minionym tygodni odbył się pogrzeb śp. Adama Chmielowiec.

Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…

1. Modlitwa do św. Michała Archanioła